استفاده از کشمش خراسان برای لعاب انداختن قورمه سبزی!!

چگونه کشمش را انتخاب کنیم؟
انتخاب کنید کشمش خراسان ارگانیک را که به صورت فله یا در ظروف شفاف فروخته می‌شوند انتخاب کنید تا کیفیت آن‌ها را با بررسی لطیف بودن، بدون کپک یا آسیب‌دیدگی و رنگ‌های متفاوت از زرد طلایی تا قهوه‌ای ارزیابی کنید. اگر کشمش را به صورت بسته‌بندی می‌خرید، مطمئن شوید که آن را به خوبی بسته می‌کنید و سپس محصورات می‌کنید. را فشار دهید و تکان دهید تا میوه نرم و خشک است یا خیر.

انواع کشمش:
انواع مختلفی از کشمش در جهان وجود دارد: مویی (یونان)، ک ک ک ک ک مالا (اسپانیا)، ک اینویگو (ترکیه، ایالا).

چه مقدار کشمش باید مصرف کنم؟
می توانید روزانه 20 گرم کشمش مصرف کنید.

کشمش سیاه در دسرها و غذاهای برنج هندی استفاده می شود و بسیاری از سرآشپزهای هندی ترجیح می دهند از آن در دسرهای هندی و غذاهای معروف استفاده کنند.
این نوع کشمش با خشک کردن طولانی مدت انگور در آفتاب و در نتیجه تیره رنگ تهیه می شود.
کشمش تیره یک مکمل عالی برای رژیم غذایی شماست.آنها سرشار از آهن هستند و حاوی آنتی اکسیدان های طبیعی هستند که به شما در مبارزه با سرماخوردگی کمک می کند.برای کمک به درمان علائم سرماخوردگی، هر روز صبح یک مشت کشمش تیره بخورید.

کشمش خراسان
انگور سیاه فوائد
خواص کشمش برای سلامتی بسیار زیاد است، کشمش تیره حاوی مقدار زیادی مواد مغذی از جمله کلسیم و پتاسیم است، این مواد مغذی برای سلامتی و پوست مفید هستند.

1. به هضم غذا کمک می کند
کشمش ممکن است برای سلامت دستگاه گوارش مفید باشد. کشمش تیره سرشار از فیبر محلول است که به حرکت مدفوع در روده کمک می کند. این می تواند به بهبود هضم و ترویج منظم کمک کند.
2. جلوگیری از کم خونی
یکی از فواید کشمش این است که منبع بسیار خوبی از آهن است که برای ساخت گلبول های قرمز خون مورد نیاز است و همچنین مقادیر خوبی از مس و ویتامین های مورد نیاز برای متابولیسم بدن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.