روفرشی کشدار ترک 9 متری در کاخ سلطنتی!!

امروزه، خوشبختانه برای ما، قیمت روفرشی کشدار ترک 9 متری بسیار مقرون به صرفه تر است و فرش ها در دسترس تعداد فزاینده ای از خانواده ها قرار می گیرند.

افزایش تقاضای خرید همچنین مشکلات مرتبط با جعل محصولات را به همراه دارد و افراد بی‌وجدان به طور فزاینده‌ای فرش‌های تولید انبوه را برای صنعت به گردش در می‌آورند و آنها را به‌عنوان اصل معرفی می‌کنند.

منطقاً دغدغه اصلی هر خریدار در مواجهه با فرش شرقی، به یک مشکل مربوط می‌شود: «چگونه مطمئن باشم که با یک فرش اصل (و در نتیجه دستباف) سر و کار دارم و با یک تقلید موفق سر و کار ندارم. ساخته شده با ماشین؟”

در این راهنمای کوتاه سعی می کنم یک سری نکات مفید برای جلوگیری از غافلگیری ناخوشایند به شما ارائه دهم.

اول از همه به شما توضیح می دهم که فرش چگونه گره می شود، سپس ویژگی های آن و “عیوب” ناشی از ساخت دستباف چیست. سپس چگونه باید با آن رفتار کرد تا مانند زمان خرید “دست نخورده” بماند. در نهایت خواهیم دید از کجا باید خرید کنید تا مطمئن شوید که پول خود را به خوبی خرج کرده اید.

واژه‌نامه فرش‌های شرقی احتمالاً کامل‌ترین واژه‌نامه در ایتالیایی است. این همان a b c فرش شرقی است که از 75 صفحه و 409 کلمه، مکان، شهر، جمعیت ساکن و عشایری تشکیل شده است که به شما کمک می کند تا برای تمام کنجکاوی های خود پاسخی پیدا کنید.

فهرست کتابشناسی مشروح به تفصیل مهم ترین کتاب های منتشر شده در زمینه فرش های شرقی را به زبان های زیر فهرست می کند: ایتالیایی، فارسی (فارسی)، انگلیسی، آلمانی و فرانسوی.

۱۱۱ تصویر رنگی و توضیحات مفصل آنها (تخصص، تخصص) نشان دهنده مهم ترین و شاخص ترین فرش های ایرانی و شرقی جدید، قدیمی و باستانی است. برخی از تصاویر به نمایش بافندگی، کارگاه صنعتگری، ابزار لازم، مراحل مرمت، تعمیر فرش و نقشه های مراکز تولید اختصاص دارد. علاوه بر این، عکس‌های نوک‌دهی چهاردهم، مراحل انتخاب، شستشو و ترمیم فرش‌های تهران را تکمیل می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.