چند مزایای کاربردی ام دی اف ظهیری برای مبلمان منزل!

ام دی اف ظهیری و آگلومرا عملاً معادل چوب در امکان کارکردن مواد اولیه هستند. پانل ها دارای سطوح کاملاً همگن هستند و می توانند به طور کامل آسیاب و حک شوند.

پانل های نئوپان به دلیل مقاومت، وزن کمتر و هزینه کمتر نسبت به ام دی اف در ساخت مبلمان اعم از مسکونی و تجاری، عمدتاً نئوپان روکش شده به طور گسترده ای استفاده می شود. از آنها در ساخت درب، کشو و قفسه مبلمان استفاده می شود.

نئوپان روکش شده

یکی دیگر از تفاوت های این دو ماده که قابل ذکر است این است که نئوپان در فینیش نهایی جذب بالایی از رنگ ها را نشان می دهد و ام دی اف نه. به این ترتیب، بسته به هدف و نوع پرداخت، ارزش انتخاب نئوپان به جای ام دی اف را دارد.

با این حال، وقتی در مورد لاک صحبت می کنیم، تخته های ام دی اف سودمندتر می شوند، زیرا آنها همگن تر هستند و روی سطح بی نظمی ندارند.

ام دی اف

این ویژگی همچنین بر نسبت هزینه به سود تابلوها تأثیر می گذارد.

برای استفاده بیرونی، چوب با منافذ کمتر جذب کمتر و در نتیجه هزینه رنگ کمتری دارد.

از سوی دیگر، برای استفاده داخلی، Agglomerate سودآورترین است زیرا امکان اتحاد بهینه را فراهم می کند و هزینه مواد بسیار کمتر است.

شایان ذکر است که هر دو تخته دارای یک نسخه ضد آب هستند که رفتار آنها را در برابر رطوبت بهبود می بخشد.

با این حال، باید در مبلمان و دکوراسیون آشپزخانه و حمام دقت ویژه ای به خرج داد و تمام سطوح و لبه های آن را به درستی آب بندی کرد.

هر دو ماده ویژگی های خود را دارند و به شرط استفاده صحیح عالی هستند.

برای قطعات خارجی، جایی که طراحان عموماً طراحی مبلمان با منحنی ها و گوشه های گرد را در اولویت قرار می دهند، ام دی اف ایده آل است.

با این حال، برای استفاده داخلی، تخته نئوپان ممکن است مناسب ترین گزینه باشد، زیرا امکان جداسازی قطعات بدون به خطر انداختن کیفیت مبلمان را فراهم می کند، چسبندگی عالی دارد و حتی مقرون به صرفه تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.